SaK TECHNOLOGY s.r.o.

O nás

Společnost SAK TECHNOLOGY s.r.o.

Společnost SAK TECHNOLOGY s.r.o. působí na trhu vzduchotechniky již od roku 2009. Od svého založení se zabýváme návrhem, výrobou a distribucí kompaktních sestavních vzduchotechnických jednotek.

Jsme zároveň dodavatelem malých vzduchotechnických jednotek a ventilátorů značky VENTS.

Klademe velký důraz na minimalizaci provozních nákladů zákazníka, a proto přistupujeme ke každému projektu velmi pozorně a navrhujeme vždy individuální řešení na míru dle potřeb zákazníka. I proto se nám podařilo vybudovat silné postavení na českém trhu vzduchotechnických jednotek. Mimo nich jsme dodavatelem i ventilátorů různého provedení.

Produkty z naší nabídky procházejí certifikačním procesem, který našemu zákazníkovi přinese jistotu, že instalovaná zařízení odpovídají požadavkům českých i evropských norem a všechny uváděné parametry jsou v souladu se skutečnými vlastnostmi produktů.

V roce 2014 naše firma expandovala i na trh drobné vzduchotechniky. I díky tomu jsme v současné době schopni nabídnout komplexní dodávku od malých koupelnových ventilátorů, kompaktních rekuperačních jednotek až po velké sestavné jednotky dosahující přeneseného vzduchového množství až 125 tis. m.h-1. Ovšem nic pro nás není problém a umíme připravit řešení i včetně dalších profesí!

Klademe důraz na to, aby byl tým naší firmy složen z profesionálů, kteří jsou schopni uspokojit potřeby zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Jsme si vědomi důležitosti kvalitního vztahu mezi dodavatelem, realizační firmou a projektantem VZT a tak i přistupujeme k obchodu.

Mottem naší společnosti je „Protože vzduch je potřeba!„. Jsme si vědomi opomíjenosti problematiky větrání u české laické veřejnosti a proto podnikáme různé aktivity pro zlepšení této situace. Spolupracujeme také s výzkumnými ústavy a s českými technickými univerzitami.

Náš zákazník není náš pán, ale partner. A o partnera nechceme v žádném případě přijít.
Prodejem pro nás zakázka nekončí, naopak začíná.
Kvalita firmy a poskytovaných služeb stojí na lidech. Proto lidi do našeho týmu pečlivě vybíráme.
Obrat je pro nás důležitý, ale skutečnou radost máme, pokud je zákazník spokojený.